СТО "VIPmotors" Вишгород, всі види робіт по ремонту і технічного обслуговування автомобіля

Ми раді вітати Вас на сторінках нашого сайту.

Станція технічного обслуговування "VIPmotors" - це сучасний комплекс повного циклу. Ми надаємо послуги з ремонту та обслуговування автомобілів всіх марок і моделей. Сучасне імпортне обладнання, висококваліфікований персонал, і величезний обитій проведення планових та ремонтних робіт, дозволяють з упевненістю сказати: Ми найкраща станція технічного обслуговування в Вишгороді!

Ми надаємо найширший спектр послуг для вашого улюбленого залізного друга - автомобіля. Діагностика та ремонт двигунів внутрішнього згоряння, діагностика і ремонт ходової частини автомобіля, діагностика і ремонт електрики будь-якої складності, встановлення додаткового обладнання, шиномонтаж, мийка, 3D розвал сходження, кузовні роботи, фарбування автомобіля і багато іншого! Також в наш комплекс входить і магазин автозапчастин, а це важливий фактор при виборі СТО. Вам не буде потрібно бігати по всьому місту в пошуках необхідної деталі, ми зможемо надати всі з нашого автомагазину або привезти під замовлення в найкоротші терміни!

Кращий автосервіс - доступні ціни

Наша цінова політика досить лояльна, все тому, що всі приміщення і територія СТО "VIPmotors" це наша власність, ми не орендуємо "гараж" або "битовку" ми серйозна компанія, що надає якісні послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів. < / p>

Територіально ми знаходимося в дуже жвавому місці р Вишгорода, це означає, що ви з легкістю зможете знайти нас і провести ТО вашого автомобіля, не витрачаючи свій дорогоцінний час на складні схеми проїзду і пошуку. Ми завжди на виду!

З радістю запрошуємо вас відвідати наш сервіс, ми не підведемо вас!