3D розвал сходженняСТО "VIPmotors" пропонує вам провести профілактичну діагностику або регулювання розвал-сходження на найсучаснішому обладнанні. 3D розвал-сходження це найбільш точний і коректний спосіб для регулювання установки коліс на автомобілі, на сьогоднішній день.
Замовити послугу 3D розвал-сходження в Вишгороді і Києві за цінами нижче ніж у наших конкурентів, ви реально заощадите не тільки гроші але і час, так як при наявності найсучаснішого обладнання та висококваліфікованого персоналу ця процедура проводиться дуже швидко.

Ціна регулювання розвал - сходження:

  • Легковий автомобіль - 300 грн.
  • Кросовер, джип - 350грн.
  • Комерційний транспорт (мікроавтобуси) - 350грн.
Н/П Послуга Ціна грн.
1 Розвал сходження передньої осі від 250
2 Розвал сходження задньої осі від 200


Так все ж навіщо потрібна регулювання кутів розвалу-сходження на автомобілі?
Правильна установка кутів установки коліс автомобіля дуже сильно впливає на керованість автомобіля, знос шин, і загальний технічний стан підвіски автомобіля. Адже якщо кути установки коліс (розвал - сходження) виставлені неправильно - це в першу чергу веде до підвищеної небезпеки при управлінні транспортним засобом, різко збільшується навантаження на елементи рульового управління і підвіски, багаторазово збільшується знос шин автомобіля, автомобіль втрачає впевненість прямолінійного рух його як би веде в ту чи іншу сторону.


Давайте розберемо більш детально обидва ці поняття "Розвал" і "Сходження".


Розвал - це кут між площиною обертового колеса і вертикальної прямої, це значення як правило вимірюють в градусах. Розвал може бути 2 типів позитивний негативний. Позитивний розвал коліс - це коли верхня частина колеса має зовнішній нахил щодо автомобіля, а негативний - це коли верх колеса має внутрішній нахил.

Установка правильного кута розвалу забезпечує найбільш якісний і максимальний контакт коліс автомобіля з дорожнім полотном.

Сходження
- це кут між напрямком руху колеса і площиною обертання колеса, і вимірюється в градусах, хвилинах і міліметрах. Саме правильне регулювання кута сходження відповідає за рівномірний і коректний знос шин на автомобілі. Якщо ж кути сходження виставлені неправильно то підвищується навантаження на елементи рульового управління і призводить до більш швидкому і нерівномірному стиранню протектора шин автомобіля.


СТО "VIPmotors" запрошує вас пройти діагностику кутів розвалу-сходження на найсучаснішому обладнанні за найвигіднішими цінами в Вишгороді та Києві.

Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з сервіс-менеджером компанії "VIPmotors"


3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород
3D Развал схождение Вышгород