Ремонт електрики


Сучасний автомобіль просто не мислимо без великої кількості електричних та електронних пристроїв, модулів, блоків, реле , і датчиків. Нікоторие марки автомобілів можуть похвалитися наявністю електропроводки налічує сотні метрів. Втім, не тільки сучасний транспорт наділений електричним обладнанням, практично будь-який механізм, званий транспортним засобом або просто автомобілем, має в своєму арсеналі достатню кількість електропроводки і приладів.

Ціни на ремонт електрики автомобіля

Н/П Послуга Ціна грн.
1 Діагностика стартера, генератора автомобіля зі зняттям вузла
від 350
2 Установка автомобільної сигналізації
від 1500
3 Встановлення додаткових протитуманних прожеторов
від 500
4 Установка додаткового електроустаткування
від 500
5
Установка ксенону
від 300

Природно, що навіть самі надійні електричні системи дають збої, і потребують ремонту.

СТО "VIPmotors" Вишгород пропонує вам найякісніший ремонт електричних мереж і пристроїв автомобіля, будь-якої складності. У нас є все необхідне сучасне обладнання, інструмент, і найголовніше високопрофесійні фахівці, які з точністю зможуть встановити джерело несправності електричного кола, і з гарантією виконають комплекс робіт по усуненню поломки в вашому автомобілі.

Хочеться відзначити, що на перший погляд бортова електромережу в автомобілі виглядає досить безпечним елементом, але, на жаль статистика, говорить про те, що навіть не суттєві поломки автомобільної електромережі можуть привести до дуже поганих наслідків, таким як загоряння автомобіля. Тому настійно рекомендуємо періодично проходити профілактичну діагностику електрообладнання та електромереж автомобіля, і при виявленні будь-яких поломок в терміново порядку вжити заходів до їх усунення.


СТО "VIPmotors" - це якісні ремонт електрообладнання та електромереж автомобіля з гарантією якості на випаленої роботи. Крім ремонтних робіт наші фахівці зможуть встановити в ваш автомобіль практично будь-яке додаткове електрообладнання, наприклад протитуманні фари, електролебёдкі, електростеклопод'емнікі бічних стекол дверей, електричні доводчики, автосигналізації і т.д.

Також хочеться відзначити що СТО "VIPmotors" в Вишгороді має найлояльнішу ціновою політикою на всі види послуг і робіт, при цьому ми дбаємо про якість проведених робіт. Наша компанія це колектив професіоналів, які люблять і свою справу, цінують свої знання, і підходять до кожного етапу робіт з величезним ентузіазмом!

Запрошуємо всіх відвідати наш автосервіс СТО "VIPmotors" у Вишгороді на вул. Набережна 20В, - приїжджайте ми завжди вам раді!