Гальмівна система

чистка форсунок Вишгород, почистити паливні форсунки в Києві, ціна чистки форсунок паливних.


Гальмівна система будь-якого автомобіля - це, напевно, один з найбільш важливих вузлів, яка безпосередньо відповідає за безпеку вас та оточуючих на дорозі. Погодьтеся що з несправним двигуном або коробкою передач, в аварійному режимі можна дістатися до найближчого сервісу, а ось якщо у вас вийшла з ладу гальмівна система, то рух автомобіля категорично заборонено!

Ціна ремонту гальмівної система

Н/П Послуга Ціна грн.
1 Заміна передніх гальмівних колодок від 250
1 Заміна задніх гальмівних колодок від 300

В сучасному автомобілі гальмівна система наділена безліччю функцій крім свого прямого призначення - зупинити автомобіль, що рухається, ця система може працювати як допоміжна для більш комфортного і безпечного водіння.

деякі додаткові властивості за участю гальмівної системи:
  • може використовуватися як помічник при підйомі в гору
  • як система стабілізації на поворотах
  • антипробуксовочна система
  • система антиблокування коліс при екстреному гальмуванні
  • система імітації блокування диференціалів

Як бачите, гальмівна система відіграє дуже важливу роль в автомобілі.

Ми настійно рекомендуємо вам проходити періодичну діагностику гальмівної системи на СТО "VIPmotors" у Вишгороді, перевірка даного вузла дозволить вам безпечно і впевнено пересуватися на своєму улюбленому автомобілі. Також нагадуємо що гальмівна рідина будь гальмівної системи має свій термін експлуатації, і вимагає обов'язкової заміни на нову. Зневажливе ставлення до гальмівної рідини може привести до поломки або виходу з ладу гальмівної системи вашого автомобіля.

Купити гальмівну рідину і витратні матеріали гальмівної системи ви можете в автомагазині, який входить в комплекс нашого автосервіса.автосервіс "VIPmotors" пропонує вам пройти діагностику гальмівної системи, провести ремонт гальмівної системи, і замінити гальмівну рідину, по самій вигідними цінами в Вишгороді і Києві.