Комп'ютерна діагностика


В процесі експлуатації сучасного транспортного засобу з часом виникає необхідність перевірки і комп'ютерної діагностики працездатності його електронних блоків , датчиків і модулів. Це обумовлено багатьма параметрами, починаю від використання неякісного палива, заводським шлюбом деталі, або неправильного управління режимами роботи автомобіля. Станція технічного обслуговування "VIPmotors" пропонує вам пройти комп'ютерну діагностику автомобіля в Вишгороді, по самим лояльними цінами.

Ціна на комп'ютерну діагностику:

  • Легковий автомобіль - 150 грн .
  • Кросовер, джип - 150 грн.
  • Комерційний транспорт (мікроавтобуси) - 150грн.

У нас в розпорядженні є все необхідне і найсучасніше обладнання для проведення діагностики та ремонту всіх вузлів і агрегатів, високопрофесійний колектив майстрів, і великий досвід проведення даних операцій.
Пам'ятайте, що діагностику електрообладнання потрібно проходити не тільки на старих автомобілях, абсолютно нові транспортні засоби також досить часто мають потребу в цьому. Іноді виникають некритичні неполадки в роботі двигуна автомобіля, і спалахує всім відомий значок на панелі приладів "check engine", для правильної установки причини появи цього символу в обов'язковому порядку слід провести комп'ютерну діагностику, це допоможе вам уберегти автомобіль від дорогого ремонту.
Ми можемо продіагностувати практично будь-який автомобіль на всілякі помилки роботи електроніки, і точно встановити причину виникнення тієї чи іншої поломки.
Комп'ютерна діагностика в Вишгороді на & nbsp; СТО "VIPmotors" - це необхідний захід для коректної роботи автомобіля.