Заправка кондиціонера


Заправка всіх типів кондиціонерів і кліматичних установок автомобілів будь-якої марки і моделі на СТО "VIPmotors" - гарантія якості виконаних робіт.

У наш час практично неможливо їздити на автомобілі без кліматичної установки в народі просто званої "кондиціонер", в жарку погоду дана система дозволяє вам почувати себе комфортно і затишно в своєму автомобілі, а в сиру погоду автомобільний кондиціонер підсушує потік повітря, що йде на скла чим перешкоджає появі ефекту запотівання. Так що використання авто кондиціонера часом не просто метод домогтися комфорту в автомобілі, а й засіб підвищення безпеки. Слід вчасно перевіряти систему кондиціонування повітря, і при необхідності проводити ремонт або заправку кондиціонера.

СТО "VIPmotors" допоможе вам швидко і професійно замінити технічні рідини, а також налаштувати правильну роботу кондиціонера.

Ціна заправки кондиціонера:

  • Легковий автомобіль - від 600 грн.
  • Кросовер, джип - & nbsp; від 600 грн.
  • Комерційний транспорт (мікроавтобуси) - від 600 грн

Якщо ви помітили що ваша кліматична установка в автомобілі почала працювати некоректно, або неефективно, то вам однозначно потрібно приїхати до нас на діагностику!

До найбільш поширених несправностей в роботі кондиціонера можна віднести наступні:
  • розгерметизація або пробою радіатора кондиціонера
  • порушення герметизації всієї системи на стиках трубопроводів
  • вихід з ладу нагнітає компресора системи кондиціонування
  • забруднення системи
  • некоректна робота викликана перегрівом вузлів і агрегатів системи кондиціонування

Для того що б уникнути дорогого ремонту кліматичної системи автомобіля ми настійно вам рекомендуємо пройти діагностику на СТО "VIPmotors" в Вишгороді. Іноді неправильна робота насоса кондиціонера обумовлена ​​банальним розтягуванням ременя приводного вала, або простою помилкою в роботі електронного блоку.

СТО "VIPmotors" в Вишгороді проведе якісну діагностику системи кондиціонування за найдоступнішими цінами. Ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали і рідини, професійне обладнання.