Заміна масла


Заміна масла в двигуні автомобіля необхідна процедура, без неї не обходиться не одне транспортний засіб має двигун внутрішнього згоряння. Навіщо міняти масло в двигуні? В процесі експлуатації двигун хімічні властивості будь-якого масла хоч дешевого хоч дорогого губитися, масло накопичує в собі елементи які згубно впливають, на працездатність двигуна, це і волога, і крейда частки, які не зміг затримати фільтр, і високі температурні режими роботи мотора.
Кожен виробник точно регламентує терміни заміни моторного масла в своїх моделях автомобілів, а предпішут використання тих чи інших витратних матеріалів - олії та фільтрів.

у світі автомобілістів одвічно піднімається питання, як часто міняти масло в двигуні на певній машині? Природно, що чіткої відповіді немає, так бути не може.

Ціна заміна масла в двигуні і коробці передач

Н/П Послуга Ціна грн.
1 Заміна масла в двигуні від 200
2 Заміна масла в коробці автомат на стенді Trommelberg від 500

Потрібно розуміти що навіть два абсолютно однакових автомобіля вимагають персонального підходу до цього питання, так наприклад один може експлуатуватися за всіма правилами та інструкціями з рекомендаціями заводу виробника, а інший в постійних критичних режимах роботи, тому ви як власник свого транспортного засобу повинні самі приймати рішення про те коли потрібно робити заміну моторного масла в вашому авто.
СТО "VIPmotors" пропонує вам скористатися нашою послугою заміна моторного масла для вашого авто. Наш автосервіс володіє всім необхідний обладнанням для проведення цієї процедури, наші майстри проведуть заміну масла в двигуні вашого автомобіля згідно регламенту, з використанням якісних масел, і фільтрів.
Якщо у вас немає з собою необхідного моторного масла яке наказано заводом виробником для вашого автомобіля , не засмучуйтеся ви завжди зможете придбати необхідний товар в автомагазин який входить в комплекс нашого автосервісу.

Також не варто забувати і про заміну масла в такому агрегаті як коробка передач, якісне і чисте масло в КПП будь вона ручна або автоматична дозволити продовжити термін експлуатації даного пристрою, і не залишить ваш автомобіль залишився нерухомим в самий невідповідний час. Наш автосервіс "VIPmotors" рекомендує вам проходити періодичну діагностику не тільки двигуна, а й коробки перемикання передач, і своєчасно міняти в ній масло. Потрібно сказати, що заміна масла в АКПП трохи складніше, ніж в РКПВ і для такої процедури потрібно спеціальне обладнання, знання схеми заміни масла в АКПП і досвіду проведення таких робіт. Ми володіємо і необхідним обладнанням та знаннями і великим досвідом проведення такої операції як заміна масла в автоматичній коробці передач.