Чистка форсунок


Сучасні автомобілі наділені безліччю систем і механізмів допомагають економити, паливо, піклується про навколишнє середовище і екології , але зворотна проблема в тому, що наявність великої кількості елементів істотно знижує надійність всього агрегату. Не потрібно бути "академіком" що б зрозуміти, що чим більше механізмів в системі під назвою автомобіль, тим складніше він сам стає.

Паливна система не виняток у цьому ланцюжку, і будь-яка навіть найнадійніша деталь цієї системи рано чи пізно зажадає ремонту або заміни, а вчасно проведена профілактика дозволить продовжити термін експлуатації всього механізму. Станція технічного обслуговування "VIPmotors" в Вишгороді запрошує вас провести діагностику паливної системи автомобілів будь-яких марок і типів, а скористатися послугою чистка форсунок на сучасному професійному стенді GIKraft GI19112.

Одним з найбільш вразливих елементів паливної системи сучасного автомобіля можна назвати паливні форсунки, використання неякісного палива приводь до їх засмічення і виходу з ладу.

Якісна чистка форсунок паливної систем дозволить системі автомобіля працювати правильно і коректно. СТО "VIPmotors" Вишгород пропонує вам провести чистку форсунок на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій і досвіду.

Коли ваш автомобіль почав погано заводитися, робота двигуна порушена або нерівномірна, ви починаєте відчувати вібрацію, або чути нехарактерну його роботу - причиною цього, швидше за все, може бути засмічення або несправність роботи паливної системи. Діагностика та чистка форсунок двигуна можуть допомогти у вирішенні даної проблеми.

Чистка форсунок на стенді ціна:

  • Легковий автомобіль - від 350 грн.
  • Кросовер, джип - від 350 грн.
  • Комерційний транспорт (мікроавтобуси) - від 350 грн.

Варто відзначити, що наша станція обладнана найсучаснішим обладнанням для проведення всього комплексу ремонтних робіт вашого автомобіля, в їх число входить і спеціалізований професійний стенд для чищення паливних форсунок, також хочемо відзначити високопрофесійний колектив майстрів з великим досвідом проведення діагностичних і ремонтних робіт практично будь-якої складності.

Запрошуємо всіх відвідати СТО "VIPmotors" у Вишгороді, наші ціни вас приємно здивують, а якість виконаних робіт надовго залишиться позитивним спогадом в вашій пам'яті.